The regular prices for the pretzels vary but generally cost around $5 with the Cinnamon Sugar variety being slightly more expensive than the Original.
Photo via Auntie Anne's.
The regular prices for the pretzels vary but generally cost around $5 with the Cinnamon Sugar variety being slightly more expensive than the Original.
Photo via Auntie Anne's.
If I try it, I'll send you a wipe.
Huh I forgot Jamba Juice even existed (then I...
that honest feedback we needed, thank you!
A big cluckin' chicken sammich for $10?...
Applebee's Adds New Big Bangin' Burger to $9.99 Really Big Meal Deal · 2 hours ago
Honestly don't know. I stopped eating meat...
Review: Taco Bell Toasted Cheddar Street Chalupas · 2 hours ago
The only thing I really ever consumed at Jamba...
That picture at the bottom of the review is not...